تهران
کد خبر:7291
پ
۱۶۹۷۴۷۵۳۰

نانوایی های خوزستان به کارتخوان مجهز شدند

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: از مجموع ۲ هزار و ۶۸۰ واحد نانوایی واجد شرایط برای نصب دستگاه کارتخوان در استان تا کنون برای ۲ هزار و ۲۰۰ واحد دستگاه کارتخوان نصب شده است. امید جهان نژادیان بیان کرد: تمام واحد‌های خبازی موظف هستند از دستگاه کارتخوان استفاده کنند، برخی نانوا‌ها در […]

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: از مجموع ۲ هزار و ۶۸۰ واحد نانوایی واجد شرایط برای نصب دستگاه کارتخوان در استان تا کنون برای ۲ هزار و ۲۰۰ واحد دستگاه کارتخوان نصب شده است.

امید جهان نژادیان بیان کرد: تمام واحد‌های خبازی موظف هستند از دستگاه کارتخوان استفاده کنند، برخی نانوا‌ها در حال استفاده از این دستگاه‌ها هستند و نانوا‌هایی که از این دستگاه‌ها استفاده نکنند به عنوان نانوای غیر فعال تلقی می‌شوند.

وی افزود: بانک سپه به عنوان بانک عامل این طرح کار نصب و تحویل دستگاه‌های کارتخوان در واحد‌های نانوایی را در دست اقدام دارد.

جهان نژادیان اظهار داشت: با توجه به اینکه این طرح در سطح ملی مطالعه شده و معایب و مزایای آن نیز بررسی گردیده است، این طرح به منظور جلوگیری از قاچاق آرد و جلوگیری از دور ریز نان و جلوگیری از کم فروشی در پخت نان اجرا می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید