تهران
کد خبر:6512
پ
IMG_5411-scaled-1-1024×796

نشان برتر کارگر نمونه ملی به پژوهشگر نیشکری رسید

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ صادقیان به دلیل طراحی و ساخت دستگاه هشداردهنده ورود ذرات آلاینده به موتور، منتخب کمیته ارزیابی شد. این طرح، اولین طرح منتخب ملی بخش کشاورزی است که از بین ۳۵ هزار طرح تحقیقاتی در حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات برگزیده شده است. از کارگر نمونه کشوری تقدیر شد در نشستی که […]

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ صادقیان به دلیل طراحی و ساخت دستگاه هشداردهنده ورود ذرات آلاینده به موتور، منتخب کمیته ارزیابی شد.
این طرح، اولین طرح منتخب ملی بخش کشاورزی است که از بین ۳۵ هزار طرح تحقیقاتی در حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات برگزیده شده است.

از کارگر نمونه کشوری تقدیر شد

در نشستی که پنج‌شنبه هشتم اردیبهشت ماه در استانداری خوزستان برگزار شد، از محمدحسن صادقیان به عنوان نخبه علمی و پژوهشی خوزستان و کارگر نمونه کشوری تقدیر به عمل آمد.
این مراسم به مناسبت گرامیداشت هفته کار، کارگر و بسیج کارگری با حضور دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان، رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری، آقارضا فتوحی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و مدیران نیشکری برگزار شد.

نقش مهم سرمایه انسانی در تولید

در این مراسم، استاندار خوزستان با بیان اینکه جامعه کارگری استان در جهت توسعه استان قدم‌های خوبی برداشته است، گفت: در حقیقت کارگران به عنوان یک سرمایه انسانی و نقش موثر خود د‌ر تولید، باید در کنار جامعه کارفرمایی و آحاد ملت شعار سال را محقق کنند.

خلیلیان افزود: با توجه به اینکه شعار سال تولید بر پایه دانش و اشتعالزایی است سعی ما بر این بود که ضمن گرامیداشت این هفته آن را به شعار سال پیوند بزنیم؛ در حقیقت این کارگران هستند که باید د‌ر کنار جامعه کارفرمایی و آحاد ملت این شعار را محقق کنند و به عنوان سرمایه انسانی که در تولید نقش اساسی دارند باید مورد تکریم قرار دهیم و به مشکلات آن‌ها رسیدگی کنیم.

افتخاری برای خانواده بزرگ توسعه نیشکر

در حاشیه این مراسم، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با تبریک روز جهانی کارگر، کسب عنوان کارگر نمونه کشوری از سوی پژوهشگر نیشکری را افتخاری برای خانواده بزرگ نیشکر عنوان کرد.

دکتر عبدعلی ناصری بیان داشت: این موفقیت، طلیعه توفیقات بزرگ در استانی است که زندگی مردمانش بیشتر با کشاورزی گره خورده و راهکارها و موفقیت‌های فرزندانش در این راه بویژه در حوزه صنعت نیشکر به عنوان بزرگترین طرح کشاورزی و صنعتی ایران می‌تواند راهگشای توسعه و پیشرفت بیشتر در این وادی شود.

دستگاه طراحی شده از سوی محمدحسن صادقیان به جز صنعت نیشکر در صنایع دیگر از جمله معادن، پتروشیمی‌ها و ماشین‌‌آلات کشاورزی کاربرد دارد.

با نصب دستگاه هشدار دهنده، ورود ذرات آلاینده به موتور از طریق سیستم هواکش شناسایی می‌شود و به اپراتور هشدار لازم برای توقف دستگاه می‌دهد و مانع از خسارت‌های عمده خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید