تهران
کد خبر:6086
پ
نماینده-مردم-شوش-در-مجلس-شورای-اسلامی-با-مدیرعامل-دیدار-کرد

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان دیدار کرد

به گزارش گلبانگ زاگرس به نقل از خبرنگار روابط‌ عمومی،( ۲۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ ) محمد کعب‌ عمیر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی، با حضور در دفتر مدیرعامل فولاد خوزستان، با امین ابراهیمی دیدار کرد. امین ابراهیمی در این دیدار ضمن تبریک ولادت حضرت علی (ع)، تولید پایدار و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را […]

به گزارش گلبانگ زاگرس به نقل از خبرنگار روابط‌ عمومی،( ۲۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ ) محمد کعب‌ عمیر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی، با حضور در دفتر مدیرعامل فولاد خوزستان، با امین ابراهیمی دیدار کرد.

امین ابراهیمی در این دیدار ضمن تبریک ولادت حضرت علی (ع)، تولید پایدار و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را راهبرد اصلی فولاد خوزستان دانست و افزود: سیاست‌های فولاد خوزستان مبتنی بر تولید پایدار و ثروت‌آفرینی است. یکی از مهم‌ترین راهبرد‌های فولاد خوزستان جذب نیروهای بومی و تعریف طرح‌های توسعه است. به منظور اجرای کامل این سیاست به شرکت‌های تابعه دستور داده شده که در فعالیت‌های پیمانکاری از نیروهای بومی استفاده شود.

در ادامه محمد کعب‌ عمیر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی، شرکت‌ فولاد خوزستان را یک بنگاه اقتصادی موفق دانست و افزود: وجود شرکت‌های صنعتی در استان خوزستان، باعث رونق و بکارگیری جوانان منطقه در مشاغل مختلف می‌شود. شرکت فولاد خوزستان همواره در مسیر توسعه گام برداشته است. انتظار داریم در جذب نیروهای بومی و بکارگیری در طرح های توسعه به مانند همیشه عمل کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید