تهران
کد خبر:888
پ
hoseyni

نمایندگان مجلس دنبال جذب اعتبارات مناسب در بودجه ۱۴۰۰ برای خوزستان هستند

نگرش نیوز – سیدکریم حسینی در نشست شورای اداری استان اظهار داشت: دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در فصلی آغاز شد که با کرونا و معطل شدن جلسات همراه بود. وی افزود: اولویت مجلس یازدهم بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد است و در استان نیز این اولویت‌ها مشخص شده است. رئیس مجمع نمایندگان خوزستان بیان کرد: […]

نگرش نیوز – سیدکریم حسینی در نشست شورای اداری استان اظهار داشت: دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در فصلی آغاز شد که با کرونا و معطل شدن جلسات همراه بود.

وی افزود: اولویت مجلس یازدهم بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد است و در استان نیز این اولویت‌ها مشخص شده است.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان بیان کرد: دیدگاه مجلس یازدهم همدلی، همگرایی بدور از تقابل با دولت است اما بدین معنا نیست که از عملکرد دولت و وزرا بویژه در حوزه خوزستان راضی باشیم.

وی گفت: این عدم رضایت به معنی عدم همکاری نیست، بنای نمایندگان همکاری و برادری با مسئولان اجرایی است ولی با فساد اداری و یا بی انضباطی مالی روبرو هستیم که باید با آن برخورد شود.

نماینده مردم اهواز عنوان کرد: دعوای سیاسی برای اداره کشور سم است و ما دنبال این دعواها نیستیم و مدیران اجرایی باید برای حل مشکلات باشند و از این مسایل دوری کنند.

حسینی تصریح کرد: در بودجه استان با بی انضباطی روبرو هستیم این قابل قبول نیست و باید تلاش شود این مسایل ساماندهی شود.

وی ادامه داد: گزارشات غیر واقعی به تهران برای حفظ موقعیت غیرقابل قبول است مثلا پرونده سیل یا راه‌های روستایی توسط وزیر بسته می‌شود در حالی که فقط ۲۰ درصد هم تکمیل نشده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس خاطرنشان کرد: نمایندگان نباید از وظیفه نظارتی خود غفلت کنند و باید بتوانیم با نظارت دقیق‌تر مشکلات را حل کنیم.

وی با اشاره به بودجه سال آینده افزود: یکی از اولویت‌های که نمایندگان اکنون با مواجه هستند مساله بودجه سال آینده و برنامه هفتم  است که در تلاش هستیم برای خوزستان اعتبارات مناسبی تخصیص دهیم.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید