تهران
کد خبر:6619
پ
پیام-تبریک-مدیرعامل-شرکت-فولاد-خوزستان-به-مناسبت-فرارسیدن-عید-سعید-فطر

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم عطر دل‌انگیز ایمان در دل‌ها  به مشام می رسد و شکوفه های صبر و مبارزه با نفس در جان‌ها شکفته شده است. هنوز نجوای عارفانه سحرهای رمضان و زمزمه الغوث شب‌های قدر بندگان صالح خدا، گوش جانمان را نوازش می دهد […]

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عطر دل‌انگیز ایمان در دل‌ها  به مشام می رسد و شکوفه های صبر و مبارزه با نفس در جان‌ها شکفته شده است. هنوز نجوای عارفانه سحرهای رمضان و زمزمه الغوث شب‌های قدر بندگان صالح خدا، گوش جانمان را نوازش می دهد و چشم دلمان به برکت رویئت شکوفه‌های دعا و استغفار در بهار قرآن، روشنایی دیگری یافته است.

رمضان ماه رحمت و ضیافت الهی در میعادگاه فطر به پایان رسید و جان‌های بی‌قرار را از زنگارها زدود و جلالی دوباره بخشید. خوشا بر آنان‌ که در این ماه مبارک، توشه‌ای برگرفتند و دلی آباد ساختند. دیگر بار و با طلوع هلال فطر، سروش الهی ندا سر داد و مومنان روزه‌دار را با قلب‌های آکنده از عشق سرمدی و سرمست از ضیافت حضرت دوست، با زمزمه لبیک اللهم لبیک… از هر کوی و برزن به صفوف به هم فشرده نماز عید غفران فراخواند.

خوشا به حال آنان که با تکیه بر رنگین‌کمان باران رحمت الهی نظاره‌گر شادمانی همسفران خویش به وادی الرحمه هستند و برای فردای خویش، توشه ارزشمند جود خداوندی را ذخیره نموده اند.

اینجانب ضمن تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات همگان، امیدوارم رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دلمان جاری بماند و توفیق بهره مندی از فیوضات ماه پرخیر و برکت رمضان را در سال های آینده، تحت هدایت های روشن گرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به همگان عطا فرماید.

و من الله التوفیق
امین ابراهیمی
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان
۱۲ اردیبهشت

پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن روز کار و کارگر

۱۴۰۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید