تهران
کد خبر:5025
پ
پیام-مدیرعامل-به-مناسبت-گرامی-داشت-روز-ارتباطات-و-روابط-عمومی

پیام مدیرعامل به مناسبت گرامی داشت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ متن پیام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به شرح ذیل است: بنام خداوند بخشنده و مهربان   روابط‌ عمومی آمیزه‌ای از اخلاق، علم و هنر است. ارتباطی عمیق،‌ صمیمی و پر از عشق و محبت؛ ویژگی فعالان این حوزه، اخلاق در مواجهه، علم در بکارگیری کلمات و هنر در بیان و معاشرت […]

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ متن پیام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به شرح ذیل است:
بنام خداوند بخشنده و مهربان

 

روابط‌ عمومی آمیزه‌ای از اخلاق، علم و هنر است. ارتباطی عمیق،‌ صمیمی و پر از عشق و محبت؛ ویژگی فعالان این حوزه، اخلاق در مواجهه، علم در بکارگیری کلمات و هنر در بیان و معاشرت است.

روابط‌ عمومی بستر انتقال و دریافت پیام، آینه‌ی تمام قد سازمان و اصلی ترین حلقه ارتباط میان مدیران و کارکنان است. جایی برای شنیده شدن، جایی برای گفتن بدون دغدغه‌ی خواسته‌ها و جایی برای آرام شدن. می‌خواهی از روابط‌ عمومی بیشتر بدانی جایی قدم بگذار که صفا، صمیمت، صداقت،‌ دوستی، مهربانی،‌ همدلی و هم‌ زبانی موج می‌زند.

 

۲۷ اردیبهشت ماه هر سال بهانه‌ ایست برای اینکه بدانیم،‌ کسانی کنارمان هستند که با چشم دل دنیا را می‌بینند و با تکیه بر قلبشان تصمیم می‌گیرند.

اینجانب این روز خجسته را خدمت فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی در سراسر کشور،  به ویژه کارکنان تلاشگر مجموعه فولاد خوزستان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی و موفقیت همگان را آرزومندم.

و من الله التوفیق

امین ابراهیمی

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید