تهران
کد خبر:6789
پ
پیام-مدیرعامل-فولاد-خوزستان-به-مناسبت-فرارسیدن-روز-کار-و-کارگر

پیام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش گلبانگ زاگرس: متن پیام به شرح زیر است: بنام خداوند بخشنده و مهربان این روز  بهانه‌ایست برای قدردانی از  تلاش هنرمندانه عزیزانی که عاشقانه و  به رغم تنگناها، بر گشوده نگه داشتن دریچه ارتباطی با مخاطب و جامعه هدف همت گماشته‌اند. روابط‌عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق  جامعه‌ای انسانی بر  مبنای همیاری گسترده […]

به گزارش گلبانگ زاگرس: متن پیام به شرح زیر است:

بنام خداوند بخشنده و مهربان

این روز  بهانه‌ایست برای قدردانی از  تلاش هنرمندانه عزیزانی که عاشقانه و  به رغم تنگناها، بر گشوده نگه داشتن دریچه ارتباطی با مخاطب و جامعه هدف همت گماشته‌اند.

روابط‌عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق  جامعه‌ای انسانی بر  مبنای همیاری گسترده است.

توسعه بدون اطلاع‌رسانی و اطلاع‌یابی امکان پذیر نیست. موفقیت‌های یک سازمان بر ستون اطلاعات و دانایی استوار است. بدون تردید روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع‌رسانی، نقش تعیین کننده‌ای را در افزایش آگاهی‌‌ جامعه، فرهنگ‌سازی و تنویر افکار‌عمومی برعهده دارد.

اکنون که اهمیت جایگاه روابط‌عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، نمی توان نقش آن را در پیشبرد اهداف‌ یک‌ نهاد یا سازمان، بهبود کیفی‌ و کمی‌ فعالیت‌ها و بهره‌‌وری‌ از امکانات‌ و منابع انسانی‌ نادیده گرفت.

اینجانب روز  روابط‌عمومی را به طلایه‌داران عرصه‌ی ارتباط که با تکیه بر دانش، هم‌افزایی، هم‌اندیشی، صداقت، شجاعت و امانت در مسیر اطلاع‌رسانی قدم برمی‌دارند، تبریک عرض می‌نمایم.

امین ابراهیمی
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید