تهران
کد خبر:6592
پ
پیام-مدیرعامل-فولاد-خوزستان-به-مناسبت-فرارسیدن-روز-کار-و-کارگر

پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن روز کار و کارگر

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ متن پیام به شرح زیر است: بنام خداوند بخشنده و مهربان حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است. حضرت امام خمینی (ره) جایگاه کار و کارگر در آموزه های اصیل، غنی و متعالی اسلام ناب محمدی چنان مورد توجه ویژه و خاص قرار گرفته که قداست کار و مجاهدت را […]

به گزارش گلبانگ زاگرس؛ متن پیام به شرح زیر است:

بنام خداوند بخشنده و مهربان

حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است. حضرت امام خمینی (ره)

جایگاه کار و کارگر در آموزه های اصیل، غنی و متعالی اسلام ناب محمدی چنان مورد توجه ویژه و خاص قرار گرفته که قداست کار و مجاهدت را تا مرتبه اعلای شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشیده است. دست کارگر دستی است که هیچ گاه آتش جهنم آن را نمی‌سوزاند.

کارگران عامل اصلی تولید، توسعه، شکوفایی اقتصادی و اقتدار کشور هستند. بزرگداشت روز کارگر فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که در مسیر آبادانی، توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند. بی‌شک پیشرفت اقتصادی و صنعتی جامعه بدون اعمال نقش کارگران تلاشگر اتفاق نمی‌افتد.  در واقع روز کار و کارگر یادآور کوشش و تلاش مردان و زنانی است که در جای‌جای سرزمین مقدس ایران با کار خود به زندگی معنا و حرکت می‌بخشند.

اینجانب بر خود لازم می دانم از کارگران متعهد و پرتلاش کشور به ویژه کارگران مومن و تلاشگر مجموعه فولاد خوزستان تقدیر و تشکر نمایم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر، فرارسیدن روز کار و کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید و گردانندگان چرخ اقتصاد و صنعت تبریک و تهنیت عرض نمایم. توفیق روزافزون، سلامتی و سعادت همه عزیزان را از خداوند منان مسئلت دارم.

امین ابراهیمی
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید