تهران
کد خبر:4837
پ
۱۶۹۱۴۲۸۹۴

کشف بزرگترین مزرعه استخراج رمز ارز توسط سپاه خوزستان

به گزارش گلبانگ زاگرس  به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت ولیعصر خوزستان این مزرعه روز چهارشنبه در اندیمشک کشف گردید و عوامل آن دستگیر شدند. بر پایه این گزارش ۳۰۰ دستگاه رمز ارز در این مزرعه کشف و ضبط شد. پیشتر هم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اعلام کرد : ۴۲۸ دستگاه رمز […]

به گزارش گلبانگ زاگرس  به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت ولیعصر خوزستان این مزرعه روز چهارشنبه در اندیمشک کشف گردید و عوامل آن دستگیر شدند.
بر پایه این گزارش ۳۰۰ دستگاه رمز ارز در این مزرعه کشف و ضبط شد.
پیشتر هم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اعلام کرد : ۴۲۸ دستگاه رمز ارز دیجیتال غیرمجاز  در شهریور ماه کشف و ضبط شد.
به گزارش ایرنا از ابتدای فعالیت دستگاه‌های استخراج رمز ارز تاکنون چهار هزار و ۹۲۶ ماینر غیرمجاز از سوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در سطح این استان جمع آوری شده است.
دستگاه‌ های ماینر، علاوه بر مصرف بالای برق و استفاده از تعرفه‌ ارزان، خسارت زیادی به شبکه‌ توزیع برق وارد کرده و بخشی از خاموشی‌ ناخواسته را سبب می‌شوند.
پول مجازی (بیت‌کوین) پیش از این با استفاده از رایانه‌های خانگی تولید می‌شد اما در سال‌های اخیر دستگاه‌های مخصوص استخراج این پول مجازی (ماینر) ساخته شده که واردات و استفاده از آنها در ایران غیرمجاز است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید