تهران
کد خبر:7870
پ
images.jpeg
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از کشف ۲ مزرعه استخراج رمز ارز غیرمجاز و جمع آوری ۳۴ دستگاه ماینر در این کلانشهر خبر داد.

کشف مزارع استخراج رمز ارز غیرمجاز در اهواز

عبدالحمید عباس شیاری گفت: با تماس برخی شهروندان در زمینه بروز نوسان ولتاژ برق در منطقه حصیر آباد و باهنر، ۲ مزرعه استخراج رمزارز غیر مجاز از سوی حوزه برق منطقه یک اهواز شناسایی و با همکاری عوامل پلیس امنیت اقتصادی ۳۴ دستگاه ماینر کشف و جمع آوری شد. وی افزود: شهروندان می‌توانند برای اطلاع رسانی در […]

عبدالحمید عباس شیاری گفت: با تماس برخی شهروندان در زمینه بروز نوسان ولتاژ برق در منطقه حصیر آباد و باهنر، ۲ مزرعه استخراج رمزارز غیر مجاز از سوی حوزه برق منطقه یک اهواز شناسایی و با همکاری عوامل پلیس امنیت اقتصادی ۳۴ دستگاه ماینر کشف و جمع آوری شد.

وی افزود: شهروندان می‌توانند برای اطلاع رسانی در خصوص ماینر‌های غیرمجاز از طریق ” اپلیکیشن برق من “، ” سامانه اینترنتی www.tavanir.org.ir/samaat و نیز با شماره گیری ۱۲۱ و ۱۵۲۱ برای ثبت گزارش برای معرفی اماکن غیرمجاز استخراج رمز ارز اقدام کنند.

پول مجازی (بیت‌کوین) پیش از این با استفاده از رایانه‌های خانگی تولید می‌شد، اما در سال‌های اخیر دستگاه‌های مخصوص استخراج این پول مجازی (ماینر) ساخته شده که واردات و استفاده از آن‌ها در ایران غیرمجاز است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید