تهران
کد خبر:7356
پ
۲۲۳۵۱

۱۶ جاده روستایی هم چنان بر اثر سیل در خوزستان مسدود می باشد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه پدیده مونسون بیش از چهارهزار میلیارد ریال خسارت به جاده‌های استان وارد کرد، گفت: تلاش برای بازگشایی ۱۶ جاده روستایی مسدود شده در خوزستان همچنان ادامه دارد.. محمد جولانژاد بیان کرد: با به کارگیری ۳۰ دستگاه ماشین آلات، ۵۰ گشت راهداری و ۴۲۰ نیروی […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه پدیده مونسون بیش از چهارهزار میلیارد ریال خسارت به جاده‌های استان وارد کرد، گفت: تلاش برای بازگشایی ۱۶ جاده روستایی مسدود شده در خوزستان همچنان ادامه دارد..

محمد جولانژاد بیان کرد: با به کارگیری ۳۰ دستگاه ماشین آلات، ۵۰ گشت راهداری و ۴۲۰ نیروی انسانی تمام جاده‌های اصلی مسدود شده در خوزستان بازگشایی شدند و تلاش برای بازگشایی ۱۶ جاده روستایی ادامه دارد.

وی افزود: سه جاده روستایی جنگه ، آیید و کارتا در بخش سوسن ایذه، ۱۲ جاده روستایی بخوگان، دلی، پل آبدوغ، علی آباد، چال نرگس، تلخاب کریمی، بلوطک لندی، ناشلیل، اَنجه، کنارلکه، تپولی و دهمورد در بخش مرکزی شهرستان ایذه و جاده روستایی امامزاده محمد در شهرستان بهبهان، ۱۶ جاده روستایی هستند که هنوز مسدود هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان ادامه داد: سیل ناشی از فعالیت سامانه مونسون به ۳۲۰ کیلومتر انواع راه و ۲۲۰ دستگاه ابنیه فنی در خوزستان خسارت وارد کرده که تاکنون ۲۳ هزار مترمکعب در طول راه‌های استان ریزش برداری شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید